Aktualności

Oryginalne sukienki na wesele – jak wybrać dla siebie kreację?

Wybór kreacji na własne wesele nigdy nie jest prosty i często dostarcza przyszłym pannom młodym wielu wyzwań. Z jednej strony każda wychodząca za mąż kobieta chce w tym wyjątkowym dniu wyglądać oszałamiająco, a z drugiej sama wizja tego, jak różne są sukienki na wesele prezentowane w salonach sukien ślubnych, internecie czy w ogłoszeniach prywatnych – potrafi skutecznie zakręcić w głowie i zmienić początkową wizję co do jej wyglądu. Od czego więc zacząć?

Wybór sukni na wesele

Oglądając różne sukienki na wesele – pamiętajmy, że nie muszą one pasować naszej mamie, babci i całej rodzinie, ale przede wszystkim nam. To my jako przyszłe panny młode mamy się w nich czuć świetnie, dlatego warto do samego końca stawiać tu na swój komfort i swoje decyzje. Suknia ślubna musi być dopasowana do pory roku – nieco cieplejsza, jeśli mamy środek zimy oraz zwiewna i lekka latem. Podobnie warto przemyśleć jakie sukienki na wesele chciałybyśmy jako panny młode widzieć na naszych druhnach. Jeśli planujemy ustrojenie druhen wcześniej, to należy suknie zamówić z dużym wyprzedzeniem i zadbać o ich dopasowanie. Oczywiście nie każdy kultywuje filmową tradycję druhen w postaci przyjaciółek, więc jeśli nie chcesz dokładać sobie pracy przy weselu, to zajmij się wyłącznie wyborem własnej sukni, a kwestię ubioru gości – zostaw gościom. Oni również będą chcieli się w ten dzień czuć komfortowo i dobrze jest mieć to na uwadze.

Nowoczesne salony sukni ślubnych podsuwają dziś pannom młodym wiele propozycji: sukienki koronkowe na wesele, z krótkim rękawkiem, z długim, z tiulami lub bez, sukienki długie – nawiązujące mocno do eleganckiej stylistyki sprzed lat, ale i kreacje krótki, sięgające lekko za kolano. Dobrym pomysłem stosowanym dzisiaj przez kobiety jak zakup dwóch sukni na zmianę. Pierwszą planuje się pod kątem kościoła czy urzędu stanu cywilnego, a drugą już bezpośrednio na weselną salą zabaw. Takie rozwiązanie pozwoli poczuć się swobodniej i wygodniej, więc zdecydowanie warte jest przemyślenia.

Leave a Reply