Aktualności

Jak podgrzać życie w sypialni?

Związek w początkowych fazach wydaje się idealny i pozbawiony problemów. Mimo wszystko z czasem przychodzi rutyna a z nią i znudzenie. Partnerzy doskonale znają już swoje ciała a także to w jaki sposób przebiega współżycie seksualne. Monotonia to przeciwnik dobrego i udanego związku dlatego też trzeba ją jak najszybciej zwalczać. Zjawisko to prędzej czy później pojawi się w każdym ze związków i jest to tylko kwestia czasu czy będzie to po 3 miesiącach czy np. 2 latach.

Jak temu zaradzić?

Na początku trzeba oczywiście rozpoznać moment, w którym podczas łóżkowych igraszek Wasze zaangażowanie nie jest już na tak wysokim poziomie jak podczas początkowej fazy znajomości. Oczywiście, to że początkowa fascynacja mija to normalna rzecz jednakże istnieje kilka sposobów na to aby rozpalić płomień namiętności i pożądania na nowo. Pierwszą z metod jest po prostu wypróbowanie nowych pozycji. Wydawać by się mogło, że to banalne ale uwierzcie, że nowa pozycja jest w stanie naprawdę wiele zdziałać.

Innym rozwiązaniem jest również wprowadzenie do swojej sypialni praktyk np. takich jak BDSM. W tym celu powinniście odwiedzić SexShop w celu nabycia rekwizytów, które pomogą Wam w pełni oddać się tej zabawie. Wybierzcie dla siebie dominujące oraz uległe role i użyjcie do tych praktyk kajdanek, linek, pejczy oraz knebli, w które zaopatrzony jest każdy sklep erotyczny. Inspiracji możecie poszukać w sieci. Internet pełen jest bowiem filmów przedstawiających tego typu praktyki. Na pewno znajdziecie coś co zechcecie potem przenieść do własnej sypialni.

Jeszcze innym sposobem na rozpalenie Waszego życia łóżkowego może być wprowadzenie do niego gadżetów erotyczny. Wibratory, masażery i inne tego typu akcesoria pozwolą Wam poznać się na nowo i spróbować praktyk nieco innych niż do tej pory. Sprawdźcie więc co może zaoferować Wam, najbliższy SexShop .

Ostatnią kwestią jaką chcielibyśmy dziś poruszyć jest…komunikacja. Po prostu porozmawiajcie ze sobą szczerze i przedstawcie sobie nawzajem oczekiwania. Być może tylko taka mała rzecz jest Wam potrzebna do szczęścia.

Leave a Reply