Aktualności

Czym są belki na relingi?

Belki na relingi pozwolą na podniesienie powierzchni będącej do przewożenia pojazdem prawie każdego towaru. Ich wykorzystanie jest bardzo duże, natomiast opcja zastosowania w dowolnym rodzaju auta powoduje, iż zazwyczaj osiągają na popularności. Też kilkanaście lat temu kwestia bagażników wkładanych do auta wyglądała dość prosto, ponieważ system montażu był prawie zharmonizowany – wkładanie do tzw. rynienki. Wytwórcy dzisiejszych aut na tyle zróżnicowali karoserie aut oraz elementy montażowe bagażników, iż wybór bagażnika jest znacznie bardziej trudny zmniejszając przy tymże możliwości dobrania poszczególnego bagażnika do wielu aut.

Jak dobrać belki na relingi?

Belki na relingi stosowane do zainstalowania bagażnika dachowego cieszą się wyjątkową sławą w wypadku wielkich rodzin czy podróżującej paczki znajomych. Bagażnik dachowy może umieścić wszelkie rzeczy, choćby owe najważniejsze. Jest to sprzęt potrzebny w wypadku dalekich podróży czy transportu nieporęcznego sprzętu. Możemy kupić duże bagażniki dachowe w sklepach online i stacjonarnych w różnorodnych kształtach oraz rozstępach cenowych, dopasowane do wszelkich potrzeb.

Jakie powinny być?

Sprzęt powinniśmy wybrać do własnego pojazdu, w czym wykażą się potrzebne internetowe strony spółek zajmujące się sprzedażą tego rodzaju przyborów. Możemy także po prostu zasięgnąć rady u profesjonalisty w sklepie. Nierzadko bagażnik bazowy można dostosować do paru rodzajów aut. Wytwórcy proponują także alternatywne stopki umożliwiające dostosować posiadany komplet do odmiennego samochodu. Główne listwy stalowe ze stopkami to koszt rzędu ok. 200 zł. Wartości aluminiowym oraz wyprofilowanych aerodynamicznie rozpoczynają się od w zbliżeniu 400 zł.

Leave a Reply